Redakce: +420 608 832 606 | Inzerce: +420 774 997 944, +420 608 832 606

Tituly

Naše inzertní kancelář je smluvním zastoupením Regionálního vydavatelství.
Kromě FRÝDECKO≈MÍSTECKÉHO PATRIOTU Vám v současnosti nabízíme možnost inzerce v dalších 49 zpravodajských titulech (tituly jsou řazeny abecedně) v rámci celé České republiky.
Využijte možnosti kombinačních a množstevních slev! Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Titul vydavatelství

FRÝDECKO≈MÍSTECKÝ PATRIOT

Moravskoslezský kraj / Frýdek-Místek

FRÝDECKO≈MÍSTECKÝ PATRIOT je měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Frýdek-Místek a okolních obcí, kterým je v nákladu 26.200 ks distribuován zdarma do poštovních schránek.

Titul vydavatelství

Ahoj RODINO

Jihočeský kraj / České Budějovice

Ahoj RODINO je měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele měst České Budějovice a Český Krumlov. V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění ve městě, rozhovory se zajímavým osobnostmi, nechybí kulturní a sportovní přehled, spousta užitečných informací, soutěže a další zajímavosti. Ahoj RODINO vychází pravidelně na 16 - 32 stranách v nákladu 60.000 výtisků.

Titul vydavatelství

Boleslavan

Středočeský kraj / Mladá Boleslav

Boleslavan je magistrátní zpravodaj statutárního města Mladá Boleslav, obsahově zaměřený na jeho obyvatele. V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění ve městě, na zastupitelstvu, najdete zde informace z kultury i historie města, kalendář akcí a zajímavosti z města. Boleslavan vychází pravidelně na 40 stranách novinového papíru, z nichž až 12 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

BRNO – STŘED

Jihomoravský kraj / Brno

BRNO – STŘED je radniční zpravodaj obsahově zaměřený na obyvatele města Brna – Střed. V jednotlivých vydáních si můžete přečíst pravidelné rubriky o dění ve městě, informace ze školství, o sociální péči o seniory, různé soutěže, kulturní a sportovní servis a spoustu dalších praktických informací. BRNO – STŘED vychází pravidelně na 32 stranách. BRNO – STŘED je distribuován každý měsíc zdarma přímo do poštovních schránek obyvatel města Brno – Střed v celkovém nákladu 52.000 kusů.

Titul vydavatelství

Českobrodský zpravodaj

Středočeský kraj / Český Brod

Českobrodský zpravodaj je radniční měsíčník zaměřující se na obyvatele města Český Brod. V časopisu si přečtete o aktuálním dění Českobrodska, přináší lokální informace, kulturní a sportovní přehled, kalendář akcí na celý měsíc. Součástí časopisu bývají také soutěže a další hry pro všechny věkové skupiny čtenářů. Českobrodský zpravodaj vychází pravidelně na 48 - 56 stranách křídového papíru, z nichž až 12 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

ECHO

Královéhradecký kraj / Náchod

ECHO jsou servisní noviny lokálního charakteru zaměřující se na obyvatele Náchoda, Jaroměře, České Skalice, Nového Města nad Metují, Červeného Kostelce, Broumova a okolí. V jednotlivých vydáních naleznete lokální informace o dění v okrese Náchod, místní sportovní servis a další praktické informace. Noviny ECHO vychází pravidelně na 8 – 10 stranách novinového papíru, na kterých mohou průběžně jednotliví inzerenti prezentovat své výrobky a služby.

Titul vydavatelství

Karlovarské radniční listy

Karlovarský kraj / Karlovy Vary

Karlovarské radniční listy jsou tradičním radničním zpravodajem města Karlovy Vary. Součástí listů jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění a problematice města, kulturní, sportovní přehled a pozvánky na akce, seriál Kalendárium a různé soutěže. Karlovarské radniční listy vychází pravidelně na 32 stranách leštěného časopisového papíru, z nichž až 8 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb. Karlovarské radniční listy jsou distribuované každý měsíc zdarma přímo do poštovních schránek obyvatel Karlových Varů v nákladu 26.000 kusů a stojany s výtisky na frekventovaných místech (divadlo, kino, informační centra, apod.), kde jsou k dispozici kolemjdoucím.

Titul vydavatelství

Klatovský Rozhled

Plzeňský kraj / Klatovy

Klatovský Rozhled je tradiční regionální měsíčník klatovského regionu, obsahově zaměřený na obyvatele Klatov a Domažlic a okolí. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky o dění na Klatovsku a Domažlicku, novinky z politiky, servisní informace, kulturní přehled a společenské akce. Nechybí zde sportovní přehled a různé zajímavosti. Klatovský Rozhled vychází pravidelně na 48-80 stranách novinového papíru, na nichž mohou jednotliví inzerenti prezentovat své výrobky a služby. Klatovský Rozhled je distribuovaný zdarma do schránek a na distribuční místa každý měsíc. Vychází v nákladu 60.000.

Titul vydavatelství

Kraj Vysočina

Kraj Vysočina / Vysočina

Kraj Vysočina jsou servisní noviny radničního charakteru zaměřující se na obyvatele Vysočiny. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění v kraji, kulturní a sportovní přehled a najdete zde i různé soutěže o ceny. Kraj Vysočina vychází pravidelně na 8 stranách novinového papíru, z nichž vnitřní 2 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Krajské listy

Karlovarský kraj / Karlovarský kraj

Krajské listy jsou zpravodajem Karlovarského kraje obsahově zaměřeném ne jeho obyvatele.. V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky zaměřené na dění v Karlovarském kraji a okolí, zajímavosti ze společnosti a kulturní přehled, sportovní servis, další praktické informace a soutěže o ceny. Krajské listy vychází pravidelně každý měsíc na 8 stranách v nákladu 132.000 kusů.

Titul vydavatelství

Liberecký zpravodaj

Liberecký kraj / Liberec

Liberecký zpravodaj je měsíčník, obsahově zaměřený na obyvatele města Liberce. V jednotlivých vydáních naleznete pravidelné rubriky o dění ve městě, novinky z politiky, kulturní a sportovní přehled, rozhovory se zajímavými osobnostmi a další zajímavosti. Liberecký zpravodaj vychází pravidelně na 16 stranách v nákladu 45.500 kusů.

Titul vydavatelství

Lípa

Liberecký kraj / Česká Lípa, Nový Bor a okolí

Magazín Lípa vychází jako převážně nekomerční měsíčník. Je distribuován zdarma v České Lípě a okolí, Novém Boru a okolí, Stružnici, Zahrádkách a Zákupech. Momentálně oslovuje více než 55 tisíc obyvatel nákladem 22.800 kusů.

Titul vydavatelství

Listy regionů

Jihomoravský kraj / Blanensko, Boskovicko, Letovicko

Listy regionů jsou pravidelný měsíčník vycházející od roku 2012 v nákladu 15 500 kusů výtisků v Blansku, Boskovicích a Letovicích do vašich schránek a to zdarma.

Titul vydavatelství

Loketské listy

Karlovarský kraj / Loket

Loketské listy měsíčník zpravodajového charakteru zaměřený na obyvatele města Loket. Součástí listů jsou pravidelné rubriky o dění na radnici a ve městě, informace ze školství, praktické informace, kulturní a sportovní přehled, pozvánky na různé akce a soutěže. Loketské listy vychází pravidelně na 8 stranách v nákladu 1.300 kusů.

Titul vydavatelství

Magazín Praha 1

Hlavní město Praha / Praha 1

Magazín Praha 1 je tradiční radniční zpravodaj a je zaměřen na obyvatele městské části Prahy 1. V každém vydání najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění v této městské části, co nového v politice, kulturní a sportovní přehled, rozhovory se zajímavými osobnostmi, poradnu pro seniory, spoustu praktických informací a různé soutěže. Praha 1 vychází pravidelně čtvrtletně na 32 stranách v nákladu 19000 kusů.

Titul vydavatelství

Magazín Váš Zlín

Zlínský kraj / Zlín

Magazín Váš Zlín je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Zlína. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve městě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění komunální politiky, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

Titul vydavatelství

Mostecké listy

Ústecký kraj / Most

Mostecké listy jsou tradiční radniční noviny statutárního města Most obsahově zaměřené na své obyvatele. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění místního zastupitelstva, aktuality kulturního světa, informace z místního sportu, praktické informace a nechybí křížovka o ceny. Mostecké listy jsou pravidelně vydávané na 32 stranách novinového papíru, z nichž až 4 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Naše Příbramsko

Středočeský kraj / Příbram

Naše Příbramsko je tradiční informační magazín regionu Příbram, obsahově zaměřený na obyvatele Příbramska. Součástí jednotlivých vydání jsou lokální informace, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní a sportovní servis, praktické informace pro místní obyvatele, soutěže a další zajímavosti. Naše Příbramsko vychází pravidelně na 16 stranách v nákladu 20 000 ks.

Titul vydavatelství

Noviny Jihlavské radnice

Kraj Vysočina / Jihlava

Noviny Jihlavské radnice je tradiční radniční zpravodaj města Jihlava, obsahově zaměřený na obyvatele žijící na Jihlavsku. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění v regionu, aktuality ze zastupitelstva, novinky ze společnosti, kulturní přehled, informace z místního sportu. Noviny Jihlavské radnice vychází pravidelně na 32 stranách v nákladu 22.200 kusů.

Titul vydavatelství

Novojičínský ZPRAVODAJ

Moravskoslezský kraj / Nový Jičín

Novojičínský ZPRAVODAJ je radniční měsíčník, obsahově se zaměřující na obyvatele měst Nový Jičín, Straník, Kojetín, Loučka, Bludovice, Žilina. V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění, praktické informace, informace ze školství, Kulturní přehled a pozvánky na různé akce, sportovní servis a různé soutěže o ceny. Novojičínský ZPRAVODAJ vychází pravidelně na 16 stranách lesklého časopisového papíru, z nichž 2 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Obelisk

Zlínský kraj / Valašské Meziříčí

Obelisk je tradiční městský měsíčník obsahově se zaměřující na obyvatele Valašského Meziříčí. Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o aktuálních informacích z města a okolí, rozhovory se zajímavými osobnostmi, okénko z historie, informace ze školství, kulturní a sportovní přehled a další praktické informace. Obelisk pravidelně vychází na 16 stranách běleného papíru, z nich až 8 mohou využívat jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Olomoucké listy

Olomoucký kraj / Olomouc

Olomoucké listy jsou zpravodajský časopis statutárního města Olomouc obsahově zaměřený na jeho obyvatele. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění na radnici a ve městě, ohlasy čtenářů k problematice města, kulturní a sportovní přehled, informace ze sociálních okruhů, rozhovory se zajímavými osobnostmi, soutěže a další zajímavosti. Olomoucké listy vychází pravidelně na 32 stranách lesklého časopisového papíru, z nichž až 8 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj / Olomouc

Olomoucký kraj je měsíčník Olomouckého kraje obsahově zaměřený na jeho obyvatele. Součástí Časopisu jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění v kraji, kulturní a sportovní přehled, praktické informace, rozhovory se zajímavými osobnostmi. Olomoucký kraj vychází pravidelně na 16 stranách v nákladu 256.000 kusů.

Titul vydavatelství

Orlický týdeník - speciál

Královéhradecký kraj / Rychnov nad Kněžnou

Orlický týdeník speciál je médium oslovující stávající i potenciální čtenáře Orlického týdeníku a je cílený na obyvatele Rychnova nad Kněžnou Solnice, Dobrušky, Kostelce nad Orlicí, Borohrádku, Vamberku, Potštejnu, Týniště nad Orlicí, Opočna a dalších okolních obcí. V novinách najdete pravidelné zajímavé náměty a postřehy z regionu, lokální informace i rozhovory se zajímavými osobnostmi a další zajímavosti. Orlický týdeník speciál vychází pravidelně na 4 - 8 stranách ofsetového papíru, z nichž 2 až 4 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Osmička

Hlavní město Praha / Praha 8

Osmička je tradiční radniční zpravodaj pro obyvatele městské části Praha 8 – Bohnice, Čimice, Troja, Kobylisy, Střížkov, Libeň, Karlín. V každém vydání najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění na radnici, co nového ve školství a ze sportu, zdravotní a sociální péče, rady o bezpečnosti, kulturní přehled a pozvánky a soutěže o ceny. Osmička pravidelně vychází na 32 stranách leštěného časopisového papíru, z nichž až 20% mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Písecký svět

Jihočeský kraj / Písek

Písecký svět je měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Písku. V jednotlivých vydáních naleznete pravidelné rubriky informující o dění ve městě a blízkém okolí, rozhovory se zajímavými osobnostmi, velký kulturní přehled, pozvánky na různé akce, sportovní servis, praktické informace, soutěže a další zajímavosti. Písecký svět vychází pravidelně a celobarevně na 32 stranách novinového papíru.

Titul vydavatelství

Plzeňský Rozhled

Plzeňský kraj / Plzeňsko-Rokycansko, Tachov, Stříbro

Čtenáři na Klatovsku a Domažlicku znají měsíčník ROZHLED od roku 1997, plzeňská a jihočeská mutace vznikly později. ROZHLED se společně s Plzeňským ROZHLEDEM a ROZHLEDEM Jižní Čechy prezentuje nákladem 215.000 výtisků vč. návštěvnosti webu.

Titul vydavatelství

Polabské noviny

Ústecký kraj / Podřipsko, Lovosicko, Litoměřicko

Polabské noviny vychází v regionu Podřipsko, Lovosicko a Litoměřicko. Součástí novin jsou zajímavosti, pravidelné rubriky o aktuálním dění, aktuality kulturního světa, informace z místního sportu a praktické informace. Jsou pravidelně vydávány jako měsíčník na 8 stranách.

Titul vydavatelství

PRIO

Moravskoslezský kraj / Ostrava-Poruba

PRIO je bezplatný radniční zpravodaj pro obyvatele městského obvodu Ostrava-Poruba. V časopisu si přečtete o aktuálním dění ve městské části Poruba, informace ze školství a sociální oblasti, najdete zde kulturní a sportovní přehled, různé soutěže i servisní informace. PRIO vychází pravidelně na 16 stranách lesklého časopisového papíru, z nichž až 4 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

RADNICE Hradec Králové

Královéhradecký kraj / Hradec Králové

RADNICE je magistrátní týdeník obyvatel města Hradec Králové. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky o dění ve městě, lokální informace, kulturní a sportovní servis i praktické informace pro místní obyvatele. RADNICE vychází pravidelně na 6-8 stranách novinového papíru, z nichž 3 až 5 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Rozhled Jižní Čechy

Jihočeský kraj / Jižní Čechy

Rozhled Jižní Čechy je informační měsíčník, obsahově zaměřený na obyvatele Českých Budějovic, Tábora, Prachatic, Strakonic, Vimperku, Blatné, Vodňan, Milevska, Týna nad Vltavou. Součástí jednotlivých vydání jsou informace o aktuálním dění v regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní a sportovní přehled, spousta dalších zajímavostí. Rozhled Jižní Čechy vychází pravidelně na 16 - 32 stranách v nákladu 50.000 kusů.

Titul vydavatelství

Slánské Listy Plus

Středočeský kraj / Slánsko, Rakovnicko, Kladensko

Slánské Listy Plus jsou měsíčníkem, vycházejícím v nákladu 30 000 ks výtisků na Slánsku, Kladensku, Rakovnicku, Litoměřicku a na Praze-západ. Distribuce je zajištěna stojanovým sytémem a na distribučních místech.

Titul vydavatelství

Slavkovský zpravodaj

Karlovarský kraj / Horní Slavkov

Slavkovský zpravodaj je radniční časopis obsahově se zaměřující na obyvatele města Horní Slavkov. Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění na městském úřadě a ve městě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní a sportovní přehled, praktické informace, různá oznámení a blahopřání, pozvánky na akce. Slavkovský zpravodaj vychází pravidelně na 12 stranách v nákladu 2.700 kusů.

Titul vydavatelství

Středočech

Středočeský kraj / Středočeský kraj

STŘEDOČECH je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele Středočeského kraje. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve městě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění komunální politiky, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

Titul vydavatelství

Šumperský zpravodaj

Olomoucký kraj / Šumperk

Šumperský zpravodaj je čtrnáctideník, obsahově zaměřený na obyvatele Šumperska. Jednotlivá vydání informují o politickém dění, je zde kulturní a sportovní přehled, plánované akce a spousta dalších zajímavých informací. Šumperský zpravodaj vychází na 16 stranách v nákladu 14.000 kusů.

Titul vydavatelství

Třebíčské noviny

Kraj Vysočina / Třebíč

Třebíčské noviny jsou tradičním měsíčníkem města Třebíč, obsahově zaměřeném na obyvatele Třebíčska. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky zaměřené na aktuální dění města Třebíč, kulturní přehled, servisní info, info ze společnosti i informace z místního sportu. Třebíčské noviny vychází pravidelně na 24 – 32 stranách v nákladu 15.500 kusů.

Titul vydavatelství

Týden na severu

Olomoucký kraj / Šumperk

Týden na severu je informační týdeník obsahově zaměřený na obyvatele regionů kolem Šumperka. Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění v regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní přehled, přečtete si i oznámení, kde lidé blahopřejí svým blízkým vše nej … a pozůstalí vzpomínají na své blízké, nechybí ani křížovka a sportovní přehled. Týden na severu vychází pravidelně na 16 stranách.

Titul vydavatelství

Týdeník Pernštejn

Pardubický kraj / Pardubice

Týdeník Pernštejn jsou regionální noviny, obsahově zaměřené na obyvatele Pardubického regionu – Pardubice, Chrudim, Lázně Bohdaneč, Holice, Daškovice, Přelouč, Semín, Ostřešany a okolí. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění v regionu, kulturní a sportovní přehled a další praktické informace. Pro zábavu jsou zde soutěže o ceny. Týdeník Pernštejn vychází na 8 stranách novinového papíru, z nichž až 4 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Vaše 4

Hlavní město Praha / Praha 4

Vaše 4 je nezávislý měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele lokalit Prahy 4. V časopise najdete pravidelné rubriky nejen o dění v Praze 4, o politice na radnici Prahy 4, zajímavé rady a odborné tematické speciály, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní a sportovní přehled a spoustu praktických informací.

Titul vydavatelství

Vaše 5

Hlavní město Praha / Praha 5

Vaše 5 je nezávislý měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele lokalit Prahy 5 – Smíchov, Radlice, Košíře, Jinonice, Stodůlky, Motol, Řeporyje a Zličín. V časopise najdete pravidelné rubriky nejen o dění v Praze 5, o politice na radnicích Prahy 5, 13, Řeporyjích a Zličíně, zajímavé rady a odborné tematické speciály, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní a sportovní přehled a spoustu praktických informací.

Titul vydavatelství

Vaše 6

Hlavní město Praha / Praha 6

Vaše 6 je časopis pro obyvatele Prahy 6 – Dejvice, Suchdol, Sedlec, Lysolaje, Břevnov, Veleslavín, Vokovice, Nebušice, Přední kopanina, Střešovice. V našem časopise si přečtete pravidelně o dění ve městě a na zastupitelstvu, rozhovor s významnou osobností, zasoutěžíte si o ceny, najdete zde kulturní přehled a co nového v místním sportu. Vaše 6 vychází pravidelně na 32 stranách leštěného časopisového papíru, z nichž až 15 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Vaše Litoměřicko24

Ústecký kraj / Litoměřice

Vaše Litoměřicko24 je tradiční zpravodaj obyvatel Litoměřic, Lovosic, Terezína, Bohušovic, Třebenic a Libochovic. V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky o dění místního zastupitelstva, důležité i zajímavé informace o chodu města, kulturní servis a informace ze školství. Vaše Litoměřicko 24 vychází pravidelně na 16 stranách matného časopisového papíru, z nichž až 8 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Veselské listy

Jihomoravský kraj / Veselí nad Moravou

VESELSKÉ LISTY jsou informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Veselí nad Moravou. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve městě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění komunální politiky, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

Titul vydavatelství

Zpravodaj města Děčín

Ústecký kraj / Děčín

Zpravodaj města Děčín je radniční čtrnáctideník obsahově zaměřený na obyvatele statutárního města Děčín. Součástí zpravodaje jsou pravidelné rubriky informující o aktuálním dění ve městě Děčín, praktické informace, rozhovory se zajímavými lidmi, kulturní a sportovní přehled, pozvánky na různé akce. Zpravodaj města Děčín vychází pravidelně na 16 stranách lesklého papíru, z nichž až 5 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Titul vydavatelství

Zpravodaj města Strakonice

Jihočeský kraj / Strakonice

Zpravodaj města Strakonice je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Strakonice. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve městě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění komunální politiky, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

Titul vydavatelství

Zpravodaj Šluknovský výběžek

Ústecký kraj / Šluknov, Rumburk, Varnsdorf, Krásná Lípa

Zpravodaj Šluknovský výběžek je plnobarevný měsíčník v rozsahu 6ti stran. Jako jediné periodikum je Zpravodaj Šluknovský výběžek zdarma distribuován v nákladu 20 000ks do domácností měst a obcí ve Šluknovském výběžku společností Česká pošta. Inzerce je plnobarevná. Ceny inzerce jsou smluvní. V případě dlouhodobé spolupráce jsou pro klienty připraveny nadstandardní slevy.

Titul vydavatelství

Žďárské noviny

Kraj Vysočina / Žďár Nad Sázavou

Noviny Žďárské radnice je tradiční radniční zpravodaj, obsahově zaměřený na obyvatele Žďáru Nad Sázavou. Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o činnosti místního zastupitelstva, o aktuálním dění ve městě, kulturní přehled, servisní info, informace ze společnosti i informace z místního sportu. Noviny Žďárské radnice vychází pravidelně na 24 stranách v nákladu 10.200 kusů.

Titul vydavatelství

Žít Teplice

Ústecký kraj / Teplice

Servisní, zpravodajský, komunitní magazín. Tematické strany a rubriky: zprávy, gastronomie, práce, byznys, komunity, kulturní přehledy, servis. Jiné možnosti klientské prezentace: PR sdělení, sdělení v článku, medailon, soutěže, kupóny.

Titul vydavatelství

Žít Ústí

Ústecký kraj / Ústí nad Labem

Servisní, zpravodajský, komunitní magazín. Tematické strany a rubriky: zprávy, gastronomie, práce, byznys, komunity, kulturní přehledy, servis. Jiné možnosti klientské prezentace: PR sdělení, sdělení v článku, medailon, soutěže, kupóny.

Titul vydavatelství

Žurnál Krásné Články

Jihočeský kraj / Jindřichův Hradec

Žurnál je tradiční nezávislý měsíčník pro Jindřichohradecký region, obsahově zaměřený na obyvatele Jindřichova Hradce, Třeboně, Nové Bystřice, Stráže nad Než., Kardašovy Řečice, Deštné, Jarošova nad Než., Nové Včelnice, Strmilova, Studené, Kunžaku, Starého města pod Landštejnem, Slavonice… Časopis přináší regionální témata a také nabídky místních firem a živnostníků včetně nekomerční řádkové inzerce.


Kontakt

FRÝDECKO≈MÍSTECKÝ PATRIOT

Vydavatel:

Jiří Vítězslav Sachr
Stanislava Kostky Neumanna 1641
Frýdek-Místek, 738 01
IČ: 48765376
DIČ: CZ6408030024
Číslo účtu: 209664449/0300
ČSOB Frýdek-Místek


Adresa redakce:

Stanislava Kostky Neumanna 1641
Frýdek-Místek, 738 01
Mobil: +420 608 832 606
E-mail: redakce@fmpatriot.cz


Inzerce:

Mobil: +420 608 832 606
Mobil: +420 774 997 944
E-mail: inzerce@fmpatriot.cz


Křížovka:

E-mail: krizovka@fmpatriot.cz


Sociální sítě:

FRÝDECKO≈MÍSTECKÝ PATRIOT

Poptávkový a kontaktní formulář